Hazard: Poprosiłem zarząd o zgodę na odejście

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 12.05.2019 23:35 / Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019 01:00

Po ostatnim meczu Chelsea w tym sezonie Premier League z Leicester City (0:0) Eden Hazard podzielił się z dziennikarzami wiedzą na temat swojej przyszłości.

 

Tak jak spekulowało się już od dawna, Belg po finale Ligi Europy najprawdopodobniej odejdzie ze Stamford Bridge i dołączy do Realu Madryt.

 

– Tak, podjąłem już decyzję na temat mojej przyszłości, ale nie wszystko zależy ode mnie.

 

– Czy chciałbym móc rozwiać wątpliwości we wcześniejszej fazie sezonu? Tak, chciałem, ale nic nie było jasne. Tak naprawdę wciąż nie jest. Czekam tak samo jak dziennikarze i tak samo jak kibice.

 

Chelsea wciąż nie ustaliła z Realem Madryt kwoty odstępnego belgijskiego piłkarza. The Blues wciąż żądają powyżej 100 milionów funtów, a dotychczasowe oferty Los Blancos były znacznie niższe.

 

Negocjacje trwają, a zarząd londyńskiego klubu nie godzi się na obniżkę postawionej przez siebie wyceny. W międzyczasie sam Hazard czeka cierpliwie na rozstrzygnięcie rozmów.

 

– Tak, to prawda. Już kilka tygodni temu – odpowiedział Hazard zapytany, czy spotkał się już z klubem i poprosił o zgodę na odejście. Kwalifikacja do Ligi Mistrzów nie zmienia jego decyzji, ponieważ ta została podjęta już kilka tygodni temu. Jego słowa zacytował dziennikarz "London Evening Standard" Simon Johnson na antenie talkSPORT.

 

– Kiedy jestem na boisku, to staram się skupić tylko na piłce, to tyle. Kiedy gram, staram się dać z siebie wszystko. Nie myślę wtedy o mojej sytuacji ani o sytuacji klubu. Staram się po prostu wygrywać mecze – skończył reprezentant Belgii.

Źródło: "London Evening Standard", talkSPORT

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close