Raport ze środowych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 31.03.2021 23:20 / Ostatnia aktualizacja: 01.04.2021 00:09

Przerwa reprezentacyjna dobiegła końca i za parę dni wrócimy już do emocji związanych z rozgrywkami ligowymi i pucharowymi. Zapraszam na środowy raport z meczów reprezentacji.

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Reprezentacja Anglii pokonała 2:1 reprezentację Polski. Dla gospodarzy do siatki trafiali Kane i Maguire, a dla Polaków Moder. Mason Mount i Ben Chilwell rozegrali pełne 90 minut. Reece James pojawił się na boisku w 86. minucie. Anglicy zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej.

Reprezentacja Danii pokonała aż 4:0 reprezentację Austrii. Do siatki trafiali Skov Olsen (x2), Maehle i Hojbjerg. Andreas Christensen rozegrał pełne 90 minut. Duńczycy zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej.

Reprezentacja Francji pokonała 1:0 reprezentację Bośni i Hercegowiny. Bramkę dla Trójkolorowych zdobył Griezmann. Olivier Giroud pojawił się na murawie w 59. minucie. Francuzi zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej.

Reprezentacja Włoch pokonała 2:0 reprezentację Litwy po trafieniach Sensiego i Immobile. Emerson znalazł się w wyjściowej jedenastce i został zmieniony w 56. minucie. Włosi zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej.

Reprezentacja Niemiec sensacyjnie przegrała z reprezentacją Macedonii Północnej 1:2. Bramki zdobywali Pandev i Elmas (dla Macedończyków) oraz Gundogan (dla Niemców). Antonio Rüdiger zagrał pełne 90 minut. Kai Havertz znalazł się w wyjściowej jedenastce i został zmieniony w 56. minucie przez Timo Wernera. Niemcy zajmują trzecie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej.

Mistrzostwa Europy U-21

Reprezentacja Anglii U-21 wygrała 2:1 z reprezentacją Chorwacji U-21, ale ten wynik niestety nie zapewnił podopiecznym Aidy'ego Boothroyda awansu do ćwierćfinału. Dla Anglików do siatki trafiali Eze i C. Jones, a dla Chorwatów Bradarić. Conor Gallagher znalazł się w wyjściowej jedenastce i został zmieniony w 72. minucie. Marc Guehi nie załapał się do kadry meczowej.