Raport z niedzielnych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 29.03.2021 02:04 / Ostatnia aktualizacja: 29.03.2021 06:14

Kolejny dzień zmagań na arenie międzynarodowej za nami, więc czas na niedzielny raport z meczów reprezentacji narodowych.

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Reprezentacja Francji pokonała 2:0 reprezentację Kazachstanu po bramkach O. Dembele i Maliy'ego (gol samobójczy). Olivier Giroud przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Mason Mount znalazł się wyjściowej jedenastce reprezentacji Anglii na mecz z reprezentacją Albanii i w 63. minucie wpisał się na listę strzelców. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Harry Kane. Mount rozegrał pełne 90 minut, a Reece James i Ben Chilwell przesiedzieli całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Reprezentacja Danii pokonała aż 8:0 reprezentację Mołdawii. Bramki dla Duńczyków zdobywali Dolberg (x2), Damsgaard (x2), Skov, Ingvartsen, Jensen i Stryger Larsen. Andreas Christensen przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Reprezentacja Włoch pokonała reprezentację Bułgarii 2:0 po trafieniach Belottiego i Locatelliego. Emerson przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Antonio Rüdiger rozegrał pełne 90 minut w starciu reprezentacji Niemiec z reprezentacją Rumunii. Kai Havertz znalazł się w wyjściowej jedenastce i zanotował asystę przy jedynym golu w tym spotkaniu (do siatki trafił Gnabry). Pomocnik The Blues został zmieniony w 77. minucie przez Timo Wernera.

Eliminacje do Pucharu Narodów Afryki

Reprezentacja Ghany pokonała 3:1 reprezentację Wysp Św. Tomasza i Książęca. Abdul Baba Rahman w 60. minucie wpisał się na listę strzelców, a 10 minut później został zmieniony. Pozostałe bramki zdobyli Ayew i Opoku (dla Ghany) oraz Iniesta (dla Wysp Św. Tomasza).

Mistrzostwa Europy U-21

Reprezentacja Anglii U-21 przegrała 0:2 z reprezentacją Portugalii U-21. Bramki dla Portugalczyków zdobywali Mota i Trincao. Marc Guehi rozegrał pełne 90 minut. Conor Gallagher pojawił się na murawie w 72. minucie.

Mecze towarzyskie

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych pokonała 2:1 reprezentację Irlandii Północnej. Christian Pulisic rozegrał pełne 90 minut i zdobył bramkę w 59. minucie. Pozostałe trafienia dołożyli Reyna i McGinn.