Raport z piątkowych i sobotnich meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 28.03.2021 03:09 / Ostatnia aktualizacja: 28.03.2021 07:59

Piątek i sobota przyniosły nam kolejne emocje związane ze zmaganiami na arenie międzynarodowej. Zapraszam na kolejny raport z meczów reprezentacji.

Piątek

Eliminacje do Pucharu Narodów Afryki

Hakim Ziyech znalazł się w wyjściowej jedenastce reprezentacji Maroka na mecz z reprezentacją Mauretanii. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, a zawodnik The Blues spędził na boisku 88 minut.

Sobota

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Reprezentacja Chorwacji pokonała reprezentację Cypru 1:0 po bramce Pasalicia. Mateo Kovacić zaczął to spotkanie na ławce rezerwowych i pojawił się na murawie w 76. minucie.

Reprezentacja Belgii zremisowała 1:1 z reprezentacją Czech. Bramki w tym spotkaniu zdobywali Lukaku i Provod. Michy Batshuayi przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Mecze towarzyskie

Reprezentacja Walii pokonała reprezentację Meksyku 1:0. Bramkę dla gospodarzy zdobył K. Moore. Ethan Ampadu przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Thierno Ballo (zawodnik z młodzieżowych drużyn Chelsea) zdobył hat-tricka w starciu reprezentacji Austrii U-21 z reprezentacją Arabii Saudyjskiej U-21. Austriacy wygrali to spotkanie aż 10:0, a dla Ballo był to debiut w reprezentacji młodzieżowej.