Raport z piątkowych i sobotnich meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 15.11.2020 01:40 / Ostatnia aktualizacja: 15.11.2020 07:25

Piątkowe i sobotnie starcia na szczeblu reprezentacyjnym przyniosły nam kilka świetnych występów w wykonaniu zawodników Chelsea. Zapraszamy na kolejny raport z meczów reprezentacji.

Piątek

Hakim Ziyech strzelił dwie bramki i zaliczył asystę przy trafieniu Hakimiego, a reprezentacja Maroka pokonała reprezentację Republiki Środkowoafrykańskiej 4:1 w meczu kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki. Piłkarz Chelsea został zmieniony w 72. minucie.

Reprezentacja Anglii U-21 pokonała 3:1 reprezentację Andory U-21 w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy U-21. Callum Hudson-Odoi zaliczył asystę przy trafieniu Curtisa Jonesa i wykorzystał jedenastkę w 65. minucie. Osiem minut później opuścił boisko. Conor Gallagher rozegrał całe spotkanie.

Sobota

Reprezentacja Brazylii pokonała 1:0 reprezentację Wenezueli w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Jedyną bramkę dla Canarinhos zdobył Roberto Firmino. Thiago Silva spędził na boisku pełne 90 minut.

Kolejne mecze będą już dotyczyć rozgrywek Ligi Narodów UEFA

Timo Werner zaliczył dublet w starciu z reprezentacją Ukrainy. Niemcy wygrali to spotkanie 3:1 i na ten moment zajmują pierwsze miejsce w grupie 4 ligi A. Antonio Rüdiger zagrał pełne 90 minut, a Werner został zmieniony w 76. minucie.

Reprezentacja Francji pokonała 1:0 reprezentację Portugalii. Jedyną bramkę dla Trójkolorowych zdobył N'Golo Kante, który rozegrał fenomenalne spotkanie. Olivier Giroud pojawił się na boisku w 78. minucie. Kurt Zouma przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. Francuzi mają już zapewniony awans do Final Four Ligi Narodów.

Reprezentacja Hiszpanii zremisowała 1:1 z reprezentacją Szwajcarii. Kepa Arrizabalaga przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. Hiszpanie zajmują obecnie drugie miejsce w grupie 4 ligi A.

Mateo Kovacić rozegrał 77. minut w meczu ze Szwecją. Chorwaci przegrali to spotkanie 1:2. Dla Szwedów do bramki trafiali Kulusevski i Danielson, a dla graczy z Bałkanów honorowe trafienie zaliczył również Danielson, który tym razem trafił do niewłaściwej siatki. Chorwaci zajmują obecnie trzecie miejsce w grupie 3 ligi A.