Tylko remis w debiucie Lamparda. Bohemians - Chelsea 1:1

Autor: Maciej Stybel Dodano: 10.07.2019 23:03 / Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 00:53

Chelsea w pierwszym meczu pod wodzą Franka Lamparda zremisowała z irlandzką drużyną Bohemians FC 1:1. Możemy więc mówić o umiarkowanym początku przygotowań The Blues.

Wynik meczu otworzył już w 8. minucie meczu Michy Batshuayi. Kenedy oddał silny strzał na bramkę, ale na drodze piłki stanął Belg, który po przyjęciu mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie obydwie drużyny miały swoje szanse. Po stronie Chelsea mieliśmy m.in. groźny strzał Lucasa Piazona. Gospodarze dążyli do wyrównania i w 89. minucie dopięli swego. W pole karne wpadł Molloy i precyzyjnym strzałem nie dał szans Cummingowi. Do końca spotkania wynik już się nie zmienił.

Pierwszy mecz towarzyski The Blues w okresie przygotowawczym wypadł średnio, ale trzeba pamiętać, że większość zawodników dopiero wróciła z urlopów i nie jest jeszcze w rytmie meczowym. To dopiero początek rządów Franka Lamparda w Chelsea i w przyszłych meczach, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, powinno już być tylko lepiej.

Bohemians FC - Chelsea FC 1:1

Chelsea:

I połowa: Caballero, Sterling, Azpilicueta, Guehi, Kenedy, Drinkwater, Ampadu, Pedro, Gallagher, Palmer, Batshuayi

II połowa: Cumming, Zappacosta, Chalobah, Zouma, Maatsen, Gilmour, Bakayoko, Baker, Piazon, Ugbo, Brown

Bohemian FC: Talbot, Pender, Barker, Finnerty, Leahy, Buckley, McCourt, Wade-Slater, Mandroiu, Graydon, Molloy