Skrót: Chelsea 1:1 Brighton

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 30.12.2021 04:35 / Ostatnia aktualizacja: 30.12.2021 04:35

W meczu 20. kolejki Premier League Chelsea zremisowała na swoim stadionie z Brighton 1:1.

W pierwszej połowie The Blues pokazali dobrą dyspozycję. W 28. minucie na listę strzelców wpisał się Romelu Lukaku, który pokonał bramkarza rywali dobrym strzałem głową po dośrodkowaniu Masona Mounta z rzutu rożnego.

W drugiej połowie przez długi czas wynik nie zmieniał się i dopiero w doliczonym czasie do wyrównania doprowadził Danny Welbeck. Anglik pokonał Édouarda Mendy'ego uderzeniem głową.

Chelsea 1:1 Brighton – skrót:

Źródło: HooFoot