Skrót: Brentford 0:2 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 23.12.2021 04:35 / Ostatnia aktualizacja: 23.12.2021 04:35

W środowy wieczór Chelsea pokonała Brentford 2:0 i tym samym wywalczyła sobie awans do półfinału Carabao Cup. Obie bramki padły w końcówce spotkania.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Na pierwsze trafienie musieliśmy czekać aż do 80. minuty. Po dośrodkowaniu Reece'a Jamesa piłkę do własnej bramki skierował Pontus Jannson. Kilka minut później Christian Pulisic został sfaulowany w polu karnym rywali i sędzia przyznał The Blues jedenastkę, którą na bramkę zamienił Jorginho.

Brentford 0:2 Chelsea – skrót:

Źródło: HooFoot