Fot. Getty Images

Tuchel: W sprawie kontraktu Toniego musimy być cierpliwi

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 11.12.2021 07:23 / Ostatnia aktualizacja: 11.12.2021 07:23

Thomas Tuchel przyznał, że Toni Rudiger pozostaje integralną częścią jego planów na budowę składu Chelsea i dodał, że jeśli chodzi o negocjacje w sprawie nowego kontraktu dla Niemca, wymagana jest cierpliwość.

 

28-latek nie pojawił się na boisku podczas środowego meczu w Sankt Petersburgu, ponieważ Thomas Tuchel uznał, że obrońcy potrzebny jest odpoczynek. Wszystko wskazuje jednak na to, że w dzisiejszym spotkaniu z Leeds United, ponownie zobaczymy Rudigera w składzie The Blues.

 

– Całkowicie akceptujemy i jesteśmy w pełni świadomi roli, jaką Toni odgrywa na boisku i poza nim. Nie ma co do tego wątpliwości. To prawda, że żaden piłkarz nie jest ważniejszy od klubu, a końcowy rezultat to wysiłek całej drużyny. Nie mówię tego tylko w kontekście do Rudigera, ponieważ wiemy, co dla nas robi i jesteśmy świadomi jego wkładu w drużynę.

 

– Jeśli chodzi o jego kontrakt, to w tym temacie potrzebna jest cierpliwość. W tej chwili nie mam żadnych aktualizacji.

 

– Rudiger grał w tym sezonie bardzo często, więc potrzebował przerwy, którą dostał w środę. Oczekuję, że będzie teraz w doskonałej formie.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

polska_emi
komentarzy: 64
11.12.2021 12:46

Rüdiger zostań!

+
2

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close