Fot. Getty Images

The Independent: Agent Rüdigera odbył nieformalne rozmowy z przedstawicielami Bayernu i Realu Madryt

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 07.12.2021 17:44 / Ostatnia aktualizacja: 07.12.2021 17:44

Odejście Antonio Rüdigera z Chelsea po zakończeniu sezonu wydaje się coraz bardziej pewne. "The Independent" poinformował, że już kilka tygodni temu agent, a zarazem brat środkowego obrońcy The Blues spotkał się z przedstawicielami Realu Madryt i Bayernu Monachium, by wysłuchać ich ofert.


Negocjacje Chelsea z Antonio Rüdigerem utknęły w martwym punkcie kilka miesięcy temu z uwagi na zbyt duże rozbieżności finansowe. Niemiec oczekuje wysokiej podwyżki, której władze The Blues nie chcą mu dać. Antonio Rüdiger jest przekonany, że przed nim jeszcze kilka lat gry na najwyższym poziomie, dlatego chciałby trafić do klubu, który spełni jego wymagania płacowe.


Głównymi kandydatami do sprowadzenia obrońcy Chelsea i reprezentacji Niemiec są Real Madryt i Bayern Monachium. Jak informuje "The Independent" kilka tygodni temu agent Toniego spotkał się z przedstawicielami tych klubów, by poznać ich propozycje.


Oprócz ww. klubów, zainteresowanie Rüdigerem wyrażają także Manchester United i Tottenham, ale 28-latek wolałby wyjechać za granicę.

Źródło: "The Independent"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

ChelseaGol
komentarzy: 2427
08.12.2021 10:05

Szkoda że z młodych zawodników nikt nie pojechał,ale może przed meczem z Leeds się znajdą w kadrze.

+
1
Pocholere
komentarzy: 583
07.12.2021 23:45

Jak się zmieniła narracja odkąd przyszedł TT. Na koniec kadencji Lamparda prawie każdy by go oddał z pocałowaniem ręki.

+
2
polska_emi
komentarzy: 64
07.12.2021 19:10

Ej no nie, Rüdiger zostań! :'(

+
3

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close