Fot. Getty Images

MARCA: Real Madryt nie jest w stanie spełnić aktualnych wymagań płacowych Antonio Rüdigera

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 27.11.2021 19:44 / Ostatnia aktualizacja: 27.11.2021 19:46

Od kilku tygodni Real Madryt uważnie monitoruje sytuację Antonio Rüdigera. Królewscy mają nadzieję, że uda im się pozyskać defensora Chelsea na zasadzie wolnego transferu. "MARCA" informuje jednak, że Królewscy nie są w stanie spełnić aktualnych wymagań płacowych Niemca.


Latem przyszłego roku kontrakt Antonio Rüdigera z Chelsea wygaśnie, a na tę chwilę nie wydaje się, by został on przedłużony. Niemiec chciałby dalej występować na Stamford Bridge, Chelsea także chciałaby zatrzymać swojego kluczowego obrońcę, ale rozmowy w sprawie nowego kontraktu utknęły w martwym punkcie z uwagi na dużą rozbieżność w kwestiach finansowych.


Chelsea stoi na stanowisku, że aktualne żądania Antonio Rüdigera są zbyt wygórowane. Londyńczycy nie są w stanie płacić mu oczekiwanych 12 milionów euro rocznie. W związku z tym kilka czołowych europejskich klubów uważnie śledzi sytuację środkowego obrońcy z nadzieję, że w przyszłym roku będzie go można pozyskać na zasadzie wolnego transferu.


Jak na razie wydaje się, że największe szanse na pozyskanie 28-latka ma Real Madryt. "MARCA" informuje jednak, że Królewscy nie są w stanie, podobnie jak Chelsea, zaoferować mu pensji wartej 12 milionów euro rocznie. Władze klubu ze stolicy Hiszpanii mają nadzieję, że Niemiec obniży swoje wymagania, gdyż w przeciwnym razie będą musieli z niego zrezygnować.

Źródło: "MARCA"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

eden1905
komentarzy: 518
28.11.2021 00:48

Dla nas info tego typu jest jak najbardziej pożądane. Nie wiadomo ile w nim prawdy, ale takie wiadomości na pewno też docierają do Rudigera i jego agenta. Na pewno pomoże to w negocjacjach jak zobaczą, że zmiana klubu wcale nie będzie oznaczać nie wiadomo jakich zarobków tylko z tego powodu, że przechodzi się za darmo. Chociaż patrząc na to, że Alaba dostał 18 mln jestem trochę zdziwiony. Antonio może mniej uniwersalny, ale słabszy nie jest. Mam nadzieję, że Marina go ugłaska na jakieś 10 mln i będzie grał dalej na Stamford.

A jak widzę, że Bale ma 27 mln, a Hazard 20 mln za rok to się śmiać chcę :) Tyle kasy za nic właściwie...

+
6
Wojtas
komentarzy: 2274
27.11.2021 21:20

No i elegancko, nasz zarząd powinien już teraz podpisać z nim kontakt.

+
6

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close