Tuchel: Mamy nadzieję na szczęśliwe zakończenie

Autor: Maciej Dreśliński Dodano: 22.11.2021 14:48 / Ostatnia aktualizacja: 22.11.2021 14:48

Antonio Rudiger w ostatnim meczu z Leicester potwierdził nie tylko formę w defensywie, ale świetnie poradził sobie też pod bramką rywala. Niemiec przyczynił się do kolejnego czystego konta i zdobył bramkę, zaliczając bardzo udany występ.

 

W mediach ostatnio często pojawiają się doniesienia o tym, że Rudiger może opuścić Chelsea. Kontrakt obrońcy wygasa wraz z końcem sezonu, ale Thomas Tuchel nie przejmuje się sprawami pozaboiskowymi. Trener Chelsea tak odniósł się do sytuacji:

 

– To był kolejny bardzo dobry występ Toniego. To nie wpływa na jego mentalność, jakość i absolutnie nie wpływa to też na jego zachowanie. Jest teraz w pełni oddany Chelsea. Jestem całkowicie pewny, że czuje zaufanie, szacunek i miłość ze strony klubu i fanów. Jest świetnym zawodnikiem i jest we właściwym miejscu. Jest w najbardziej konkurencyjnej lidze. W klubie, w którym naprawdę się liczy i to mu idealnie pasuje, więc bądźmy cierpliwi i miejmy nadzieję, że będziemy mieli szczęśliwe zakończenie. 

 

– Toni zna swoją rolę, akceptuje ją i przeżywa ją do absolutnego maksimum. Dużo wymagamy, a on dużo nam daje. Myślę, że dobra relacja zawsze pomaga mi jako trenerowi i każdemu zawodnikowi. Chcemy to praktykować i utrzymać. W tej chwili to jest to, co mamy, a teraz obowiązkiem moim i Antonio jest to kontynuować.

 

 

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close