Skrót: Chelsea 1:1 Burnley

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 07.11.2021 06:30 / Ostatnia aktualizacja: 07.11.2021 06:30

W sobotnim meczu 11. kolejki Premier League Chelsea zremisowała z Burnley 1:1. The Blues długo prowadzili, ale w końcówce nieoczekiwanie stracili bramkę.

W pierwszej połowie zawodnicy Thomasa Tuchela raz po raz stwarzali zagrożenie pod bramką The Clarets. W 33. minucie na listę strzelców wpisał się Kai Havertz. Niemiec wykorzystał idealne dośrodkowanie od Reece'a Jamesa.

W drugiej części spotkania Niebiescy nadal przeważali, ale brakowało im skuteczności. Zawodnicy Burnley wykorzystali to i w 79. minucie doprowadzili do wyrównania. Bramkarza Chelsea pokonał rezerwowy Matěj Vydra. The Blues usiłowali odzyskać prowadzenie, ale ich starania nie powiodły się.

Chelsea 1:1 Burnley – skrót: