Skrót: Malmö FF 0:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 03.11.2021 04:01 / Ostatnia aktualizacja: 03.11.2021 04:01

Po dobrym spotkaniu Chelsea skromnie pokonała wczoraj Malmö 1:0 w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, dzięki czemu zrobiła kolejny krok w kierunku awansu do fazy pucharowej.

W pierwszej połowie The Blues mieli wyraźną przewagę nad rywalami, ale nie potrafili jej wykorzystać. Po zmianie stron piłkarze z Londynu nadal napierali, a ich wysiłki przyniosły oczekiwany skutek w 56. minucie. Po jednym z nielicznych kontrataków Callum Hudson-Odoi fantastycznym podaniem wyłożył piłkę Hakimowi Ziyechowi, a ten uderzeniem z najbliższej odległości umieścił ją w bramce rywali. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie, choć Niebiescy mieli kilka dobrych okazji na podwyższenie prowadzenia.

Malmö FF 0:1 Chelsea – skrót: