Fot. Getty Images

UOL: Chelsea zainteresowana brazylijskim nastolatkiem

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 25.10.2021 18:07 / Ostatnia aktualizacja: 25.10.2021 18:07

Gabriel Gonçalves de Souza występujący na co dzień w brazylijskim klubie Bahia znalazł się w kręgu zainteresowań Chelsea. UOL informuje, że The Blues są jednym z dwóch klubów, które w ostatnim czasie nawiązały kontakt z agentem utalentowanego 17-latka.


Gabriel jest kuszony przez Chelsea oraz Real Valladolid. Oba kluby nawiązały już kontakt z Thiago Rafalem i Leo Casulą, którzy dbają o interesy młodego bramkarza. UOL informuje, że Bahia otrzymała już jedną ofertę w wysokości dwóch milionów euro za 70 proc. praw do karty zawodniczej Brazylijczyka. Na razie nie wiadomo, kto jest jej autorem.


Gabriel ma zapisaną w kontrakcie klauzulę odejścia w wysokości siedmiu milionów euro. UOL informuje, że Chelsea oraz Real Valladolid chciałyby jak najszybciej podpisać kontrakt z młodym bramkarzem, mimo, iż jego wyjazd za granicę będzie możliwy dopiero po ukończeniu 18 lat lub po otrzymaniu europejskiego paszportu.


Brazylijczyk występuje w drużynie Bahii U18, a kilka razy trenował z drużyną na poziomie U23. Gabriel ma za sobą także powołanie do młodzieżowej reprezentacji Brazylii. Na razie nie wiadomo, kto ma większe szanse na pozyskanie młodego goalkeepera, ale mówi się, że to Real Valladolid dłużej interesuje się tym zawodnikiem.

Źródło: UOL

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close