Alonso: Wciąż możemy się rozwinąć

Autor: Dawid Mozol Dodano: 05.11.2018 23:41 / Ostatnia aktualizacja: 05.11.2018 23:41

Marcos Alonso, który we wczorajszym spotkaniu zaliczył asystę przy trzeciej bramce dla The Blues, jest zadowolony z postawy zespołu, jednak uważa, że pewne elementy wymagają poprawy.  

 

Alonso po serii przeciętnych występów wrócił do dobrej dyspozycji, czego potwierdzeniem była asysta przy bramce Pedro w ostatnim meczu ligowym. Chelsea zaliczyła świetny start sezonu, jednak jak przyznaje sam Hiszpan, zawodnicy nie skupiają się na tym.

 

– Nie myśleliśmy o tym na początku sezonu. Musimy skupiać się na każdym kolejnym spotkaniu. Wykonujemy dobrą pracę, przygotowujemy się do każdego meczu i myślę, że to dopiero początek.

 

Marcos po raz kolejny pokazał swoje zadowolenie z pracy z nowym szkoleniowcem i ma nadzieję, że ciężka praca pozwoli zespołowi rozwinąć się jeszcze bardziej.

 

– Myślę, że wciąż mamy możliwość poprawy i cały czas nad tym pracujemy. Skupiamy się na detalach i na razie mamy świetny czas – nie przegrywamy spotkań i mam nadzieję, że możemy to kontynuować.

 

– Czerpiemy przyjemność z pracy z trenerem od pierwszego dnia, pracujemy ciężko nad naszą grą, utrzymaniem piłki i grą poszczególnych formacji. Dobrze sobie radzimy, jednak wiemy, że wciąż możemy się rozwinąć.

Źródło: The 5th Stand

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close