Skrót: Brentford 0:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 17.10.2021 06:46 / Ostatnia aktualizacja: 17.10.2021 06:46

W meczu 8. kolejki Premier League Chelsea zdołała pokonać Brentford 1:0. Londyńczycy zawdzięczają to zwycięstwo Édouardowi Mendy'emu, który w końcówce spotkania zaliczył kilka wspaniałych interwencji, dzięki którym uchronił swój zespół od utraty bramki i punktów.

W pierwszej połowie Chelsea miała niewielką przewagę nad rywalami, ale miała też problemy z dochodzeniem do sytuacji strzeleckich. Pierwszy celny strzał Niebiescy oddali w ostatniej minucie pierwszej połowy i od razu zakończył się on bramką. Bramkarz Pszczół nie był w stanie zatrzymać mocnego uderzenia Bena Chilwella.

W drugiej części gry piłkarze Brentford ambitnie walczyli o wyrównującą bramkę, ale ich starania zniweczył Édouard Mendy. Senegalczyk zaprezentował znakomitą dyspozycję i w końcowych minutach popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami, dzięki którym Chelsea utrzymała skromne prowadzenie.

Brentford 0:1 Chelsea – skrót:

Źródło: HooFoot