Fot. Getty Images

BILD: Timo Werner mógł trafić do Premier League już w 2019 roku

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 28.09.2021 08:25 / Ostatnia aktualizacja: 28.09.2021 08:25

Dziennik "BILD" ujawnił, że na początku 2019 r. Timo Werner miał dużą szansę na transfer do Liverpoolu. Niemiecki zawodnik odbył "potajemne spotkanie" z menedżerem The Reds, ale ostatecznie, z niewiadomych przyczyn, transakcja nie została sfinalizowana.


Od kilku lat Jürgen Klopp poszukuje dynamicznego napastnika, a w 2019 r. jego uwaga była skierowana na Timo Wernera. Zawodnik RB Leipzig miał spełniać wszystkie wymagania menedżera Liverpoolu, a obie strony były zainteresowane transferem. "BILD" informuje, że ze strony The Reds pojawiła się "konkretna oferta", a następnie doszło do "potajemnego spotkania" między Wernerem a Jürgenem Kloppem.


Timo Werner miał trafić do Liverpoolu za 25 milionów euro plus bonusy. Jego umowa na Anfield Road miała obowiązywać przez pięć lat i gwarantować mu zarobki rzędu 12 milionów euro za sezon. Ostatecznie, z niewiadomych przyczyn, do transferu nie doszło, ale rok później niemiecki zawodnik i tak trafił do Premier League, gdy za blisko 50 milionów funtów przeniósł się do Chelsea.

Źródło: "BILD" za Sport Witness

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close