Skrót: Tottenham 0:3 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 20.09.2021 07:02 / Ostatnia aktualizacja: 20.09.2021 07:02

W hicie 5. kolejki Premier League Chelsea pokonała Tottenham 3:0. Wszystkie bramki padły w drugiej części spotkania.

W pierwszej połowie oglądaliśmy ciekawe widowisko, choć żadna z drużyn nie zdołała otworzyć wyniku. Po zmianie stron The Blues zaczęli grać z większą odwagą i szybko zdominowali rywali.

Cztery minuty po wznowieniu gry Hugo Llorisa pokonał Thiago Silva. Brazylijczyk umieścił piłkę w siatce strzałem głową po dobrym dośrodkowaniu Marcosa Alonso z rzutu rożnego. Kilka minut później prowadzenie Niebieskich podwyższył N'Golo Kanté. Francuz mógł mówić o sporym szczęściu, gdyż po jego strzale piłka odbiła się od nóg Erica Diera, co kompletnie zmyliło Llorisa. Stan meczu w doliczonym czasie gry ustalił Antonio Rüdiger. Niemiec wyszedł do piłki zagranej przez Timo Wernera i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce.

Tottenham 0:3 Chelsea – skrót: