Fot. Getty Images

Chilwell: Czujemy jeszcze większy głód sukcesu

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 14.09.2021 14:27 / Ostatnia aktualizacja: 14.09.2021 14:27

Dzisiejszy program meczowy zawiera między innymi ekskluzywny wywiad z Benem Chilwellem, który opowiada o swojej historii z ubiegłego sezonu, w którym Chelsea wygrała Ligę Mistrzów.

 

– Oglądanie Ligi Mistrzów zawsze było tym, na co czekało się w moim domu z niecierpliwością. Wracałem ze szkoły we wtorek i środę i czekałem na mecze. To właśnie wtedy przyglądałem się Chelsea, miałem 13 może 14 lat, kiedy wygrali Ligę Mistrzów. To było coś wielkiego i mam nadzieję, że nasza wygrana z ubiegłego sezonu sprawiła taką samą radość dzieciakom, które są teraz w takim wieku jak ja wtedy.

 

– Taka wygrana daje posmak sukcesu i myślę, że mówię tutaj w imieniu wszystkich zawodników z zespołu oraz sztabu szkoleniowego – jeśli wygrasz jedno trofeum, chcesz mieć kolejne i kolejne. Wszyscy w tym sezonie czujemy głód zwycięstwa. Kiedy zawieszę buty na kołku, spojrzę na moją karierę i pomyślę co udało mi się wygrać. Wydaje mi się, że ta myśl sprawia, że teraz jesteśmy jeszcze bardziej głodni sukcesu.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Jesse Pinkman
komentarzy: 103
14.09.2021 17:30

To zdjęcie to źle wybraliście bo to chyba była nieuznana bramka na remis w finale pucharu Anglii:)

+
3
Pan Magiczny
komentarzy: 102
14.09.2021 16:49

To bardzo dobrze, lepiej czuć głód niż spocząć na laurach. Zwycięstwo w Lidzę Mistrzów to jest coś, ale obrona tytułu to już jest konkretne osiągnięcie ;p

+
7

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close