Fot. Getty Images

Alonso: Saúl będzie dla nas dużym wzmocnieniem

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 06.09.2021 10:02 / Ostatnia aktualizacja: 06.09.2021 10:02

Pięć lat po tym, jak Marcos Alonso dołączył do Chelsea, Saúl Ñíguez podzielił los swojego rodaka. Aby dowiedzieć się nieco więcej o nowym zawodniku, oficjalna strona klubu przeprowadziła krótką rozmowę z Marcosem Alonso.

 

Lewy obrońca miał okazję grać z Saulem w reprezentacji Hiszpanii, między innymi w spotkaniu na Wembley, w którym nowy pomocnik Chelsea strzelił bramkę. Jak mówi Alonso, ich znajomość zaczęła się dużo wcześniej.

 

– Znam Saúla z reprezentacji, ale mieliśmy także tego samego trenera, gdy byliśmy w akademii Realu Madryt. Jest świetnym piłkarzem, a jego warunki idealnie pasują do Premier League. Jest niezwykle silny i bardzo dobry w powietrzu. To są cechy, które są potrzebne w Anglii. Jest gotowy do gry i mam nadzieję, że wykorzysta swoje atuty, by pomóc zespołowi, bo ten sezon zapowiada się na niezwykle wymagający.

 

– Dam z siebie wszystko, aby pomóc Saulowi w aklimatyzacji i nauce języka. Jeśli będzie uczył się od Kepy, to jest w bardzo złej sytuacji (śmiech). Saul to wesoły chłopak. Wiem, że bardzo lubi zwierzęta. Myślę, że będzie wprowadzał świetną atmosferę w szatni.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close