Skrót: Liverpool 1:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 28.08.2021 22:08 / Ostatnia aktualizacja: 28.08.2021 22:08

W meczu trzeciej kolejki Premier League Chelsea podzieliła się punktami z Liverpoolem. Spotkanie na Anfield Road zakończyło się remisem 1:1.

Lepiej w to spotkanie weszli The Reds, ale to The Blues jako pierwsi strzelili bramkę. W 22. minucie bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego posłał Reece James, a strzałem głową Alissona pokonał Kai Havertz.

Gospodarze doprowadzili do wyrównania tuż przed przerwą. Po sporym zamieszaniu w polu karnym Chelsea zmierzającą do bramki piłkę ręką zatrzymał Reece James. Sędzia ukarał zawodnika The Blues czerwoną kartką oraz przyznał Liverpoolowi rzut karny, który na bramkę zamienił Mohamed Salah.

W drugiej części spotkania stroną dominującą byli The Reds, ale Niebiescy wyprowadzili kilka groźnych kontrataków. Ostatecznie jednak żadna z drużyn nie zdołała strzelić kolejnej bramki i spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym.

Liverpool 1:1 Chelsea – skrót: