Fot. Getty Images

Kenedy zakażony koronawirusem!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 16.08.2021 18:17 / Ostatnia aktualizacja: 16.08.2021 18:17

W sobotę Ruben Loftus-Cheek, a dzisiaj Kenedy otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa Covid-19 w organizmie. W związku z tym, przenosiny Brazylijczyka do Flamengo zostaną odłożone w czasie.


Wczoraj brytyjskie media informowały, że Chelsea i Flamengo są bardzo bliskie dojścia do porozumienia w kwestii wypożyczenia Kenedy'ego (więcej: TUTAJ). Powrót Brazylijczyka do ojczyzny będzie musiał jednak jeszcze trochę poczekać. Dzisiaj 26-latek otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa Covid-19 w organizmie i przed opuszczeniem Londynu będzie musiał przejść obowiązkową kwarantannę.


Brazylijskie media informują, że Kenedy przechodzi Covid-19 bezobjawowo i dołączy do Flamengo w ostatnim tygodniu sierpnia. Klub z Rio De Janeiro od kilku miesięcy zabiegał o zawodnika Chelsea, ale władze The Blues miały nadzieję, że zgłosi się po niego jakiś europejski klub. Tak się jednak nie stało i niebawem Kenedy trafi do Flamengo.

Źródło: LANCE

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close