Skrót: Chelsea 3:0 Crystal Palace

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 14.08.2021 19:36 / Ostatnia aktualizacja: 14.08.2021 19:36

Od pewnego zwycięstwa 3:0 z Crystal Palace piłkarze Chelsea rozpoczęli zmagania w sezonie 2021/22. Podopieczni Thomasa Tuchela w pełni zdominowali swoich rywali i udowodnili, że utrzymali wysoką formę z końcówki poprzedniego sezonu.

Wynik spotkania w 27. minucie pięknym uderzeniem z rzutu wolnego otworzył Marcos Alonso. Pięć minut przed przerwą prowadzenie The Blues podwyższył Christian Pulisic.

Po przerwie Crystal Palace usiłowało wrócić do gry, ale ich nieśmiałe zapędy w 58. minucie zakończył Trevoh Chalobah. Debiutujący w Premier League wychowanek Chelsea oddał bardzo dobry strzał z dystansu, który po odbiciu się od słupka wpadł do bramki strzeżonej przez Vicente'a Guiatę. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło.

Chelsea 3:0 Crystal Palace – skrót: