Skrót: Arsenal 1:2 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 02.08.2021 04:37 / Ostatnia aktualizacja: 02.08.2021 04:37

W niedzielnym towarzyskim meczu w ramach turnieju The Mind Series Chelsea pokonała Arsenal 2:1. Bramki dla drużyny Thomasa Tuchela strzelali Kai Havertz oraz Tammy Abraham.

Pierwszą bramkę obejrzeliśmy po dwudziestu sześciu minutach gry. Po dobrym kontrataku Timo Werner zagrał piłkę do Kaia Havertza, a ten pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Bernda Leno.

W drugiej połowie Arsenal ambitnie walczył o wyrównującą bramkę i strzelił ją w 69. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo dobrze zachował się Granit Xhaka, który najwyżej wyskoczył do piłki i strzałem głową skierował ją do bramki. Zaledwie trzy minuty później The Blues odzyskali prowadzenia za sprawą trafienia Tammy'ego Abrahama, który wykorzystał błąd defensywy rywali. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło.

Arsenal 1:2 Chelsea – skrót:

Źródło: HD Matches