
L’Équipe: Wydłuża się lista klubów zainteresowanych Trevohem Chalobahem
Dodano: 19.07.2021 20:05 / Ostatnia aktualizacja: 19.07.2021 20:05Trevoh Chalobah jest jednym z kandydatów do opuszczenia Stamford Bridge w trakcie tegorocznego okna transferowego. "L’Équipe" informuje, że pomocnik Chelsea cieszy się sporym zainteresowaniem głównie ze strony francuskich i angielskich klubów.
Przygotowania do sezonu 2021/22 Trevoh Chalobah rozpoczął pod okiem Thomasa Tuchela. Nie ulega jednak wątpliwości, że szanse młodego pomocnika na pozostanie w kadrze niemieckiego szkoleniowca nie są zbyt duże. "L’Équipe" informuje, że niebawem Chalobah ponownie zostanie wypożyczony lub nawet sprzedany.
Dużą chęć sprowadzenia Trevoha Chalobaha przejawia Lorient. Pomocnik Chelsea występował w tym klubie w poprzednim sezonie i był jednym z jego kluczowych zawodników. Lorient musi jednak zmierzyć się ze sporą konkurencją, gdyż wiele klubów jest zainteresowanych zakontraktowaniem 22-latka.
"L’Équipe" twierdzi, że aktualnie Trevoh Chalobah jest obserwowany łącznie przez sześć klubów. Trzy z nich pochodzą z Anglii (Watford, West Brom i Crystal Palace), a trzy z Francji (Lorient, Lens, Montpellier). Nie wiadomo, jaki pomysł na swojego wychowanka ma Chelsea. Możliwe, że w przyszłym sezonie Anglik ponownie będzie występował w Ligue 1, gdyż rok temu radził tam sobie bardzo dobrze.
- Źródło: "L’Équipe"
Najnowsze atykuły

Transmisja Brentford - Chelsea. Gdzie oglądać? (06.04.2025)
05.04.2025 22:52
Marcowy raport z wypożyczeń
04.04.2025 14:50
Gusto: Chcemy pokazać, że stać nas na jeszcze więcej
04.04.2025 14:00
Colwill: Gdy zaczęło robić się naprawdę trudno, kibice dali nam siłę
04.04.2025 09:17
Skrót: Chelsea FC 1:0 Tottenham Hotspur FC
04.04.2025 04:18
Konferencja prasowa Enzo Mareski po meczu z Tottenhamem
04.04.2025 00:33
Składy: Chelsea FC vs. Tottenham Hotspur FC
03.04.2025 19:46
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
ten z rennes co w belgi gral dobry byl ;DD
Racja , ten Doku to śmigał jak szalony :)
Przyznam szczerze że oglądałem jeden mecz Lorient i wyglądał dramatycznie ;)