Fot. Getty Images

O Dia: Flamengo nie ustaje w staraniach o Kenedy'ego

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 17.07.2021 05:38 / Ostatnia aktualizacja: 17.07.2021 05:38

Brazylijskie Flamengo w dalszym ciągu usiłuje pozyskać z Chelsea Roberta Kenedy'ego. Nowe informacje w tej sprawie podał Venê Casagrande z "O Dia".


Flamengo już od kilku tygodni przygotowuje się do rozpoczęcia oficjalnych rozmów ws. transferu Kenedy'ego. Przyszłość Brazylijczyka nie jest na razie znana, a ostatnio Chelsea wezwała go do stawiennictwa w Cobham w celu rozpoczęcia treningów pod okiem Thomasa Tuchela. 25-latek miał na miejscu oczekiwać na rozwój sytuacji.


"O Dia" informuje, że Kenedy chciałby przejść do Flamengo i nie zamierza rozmawiać z żadnym innym klubem. Początkowo Chelsea planowała wypożyczenie go do europejskiego klubu, ale obecnie jest otwarta także i na tę możliwość. Venê Casagrande informuje, że The Blues są gotowi wypożyczyć Kenedy'ego do Flamengo za opłatą. Brazylijski klub nie zamierza jednak płacić za to wypożyczenie i w najbliższym czasie ta kwestia będzie przedmiotem dyskusji między klubami.


Marcos Braz, wiceprezydent Flamengo, zaznaczył w ostatnio udzielonym wywiadzie, że jego klub prowadzi intensywne starania w celu pozyskania Kenedy'ego.


– Flamengo stara się sprowadzić Kenedy'ego oraz Thiago Maię. Nieustannie czekamy na Kenedy'ego. Są to dwa bardzo trudne transfery, nie oszukujmy się. Poinformowaliśmy już o tym menedżera drużyny – przyznał Braz.

Źródło: "O Dia"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close