Fot. Getty Images

The Athletic: Marc Guehi bliski przejścia do Crystal Palace

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 15.07.2021 17:35 / Ostatnia aktualizacja: 16.07.2021 04:02

Zgodnie z najnowszym raportem The Athletic, Marc Guehi jest bliski przejścia do Crystal Palace. Orły złożyły bardzo atrakcyjną ofertę za młodego defensora, która najprawdopodobniej zostanie zaakceptowana przez władze Chelsea.


Jeszcze niedawno wydawało się, że 21-latek może powalczyć o miejsce w kadrze The Blues. The Athletic donosi jednak, że niebawem Guehi przeniesie się do Crystal Palace, które zaoferowało za niego kwotę w granicach 15-20 milionów funtów.


Anglikiem interesowało się wiele innych klubów, głównie z Anglii. Miały to być Southampton, Brentford, Norwich, West Ham i Newcastle. Utalentowanego obrońcę miały obserwować także trzy kluby z Bundesligi: Borussia Mönchengladbach, VfB Stuttgart i Bayer Leverkusen. Większość tych klubów chciała pozyskać wychowanka Chelsea na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu. Jedynie Crystal Palace postanowiło postawić na transfer definitywny i wystosowało ofertę, którą będzie trudno odrzucić władzom The Blues.


Nowym menedżerem Crystal Palace jest od niedawna Patrick Vieira. Pozyskanie Marca Guehiego ma być symbolem zmian w drużynie Orłów, która zamierza teraz stawiać na młodych utalentowanych piłkarzy. Zaletą zawodnika Chelsea jest także to, że biegle posługuje się on w języku francuskim, dzięki czemu nie będzie miał problemów z komunikacją z menedżerem. Fundusze pozyskane ze sprzedaży Guehiego mają posłużyć Chelsea do wzmocnienia kadry przed nadchodzącym sezonem. The Athletic dodaje, że władze The Blues mają zapewnić sobie prawo pierwokupu Anglika.

Źródło: The Athletic

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

thesabr3
komentarzy: 2109
16.07.2021 15:37

Oglądał ktoś może jakieś jego mecze ??

Pocholere
komentarzy: 865
15.07.2021 19:52

Co więcej, podobno mamy procent od następnej transakcji i pierwszeństwo do wyrównania oferty jego kupna. Przy wszystkich poprzednich ruchach transferowych to brzmi jak sen.

Krzytu
komentarzy: 76
15.07.2021 18:38

20 mln piękna kasa, przyda się na wzmocnienia. Oby tylko największy klubowy szrot szybko odchodził...

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close