Caballero: Dziękuję wam za te cztery lata
Dodano: 09.07.2021 17:53 / Ostatnia aktualizacja: 09.07.2021 17:53W tym roku przygoda Willy'ego Caballero z Chelsea dobiegła końca. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Argentyńczyk pożegnał się z całą społecznością londyńskiego klubu oraz zapowiedział chęć kontynuowania kariery.
Willy trafił do Chelsea w 2017 roku z Manchesteru City na zasadzie wolnego transferu. 39-latek pełnił w zachodnim Londynie rolę rezerwowego, ale nie przeszkodziło mu to w rozegraniu kilku bardzo udanych meczów w rozgrywkach pucharowych. Argentyńczyk zawsze odznaczał się wielkim profesjonalizmem, wspomagał młodszych kolegów i miał pozytywny wpływ na morale drużyny.
"Chciałbym po prostu podziękować rodzinie Chelsea za te piękne cztery lata, które razem spędziliśmy, za wszystkie osiągnięcia. Kolegom dziękuję za niezliczoną ilość zabawnych wspomnień. Gra w koszulce Chelsea była dla mnie wielką przyjemnością i zaszczytem. Broniłem tych barw z całych sił.
Życzę wam wszystkie najlepszego w nadchodzącym sezonie. Jestem podekscytowany tym, co się stanie, bez względu na to, co to będzie. Jestem głodny kontynuowania kariery i chciałbym podjąć się nowych wyzwań, które futbol zawsze mi daje. Dziękuję, Willy" – napisał Willy Caballero w mediach społecznościowych.
- Źródło: @willycaba
Romano: Marc Cucurella zostanie piłkarzem Realu Madryt!
14.06.2026 18:01
Cucurella: Xabi Alonso wzbudził moje zaufanie
14.06.2026 17:24
MŚ 2026. Wybrzeże Kości Słoniowej - Ekwador gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (15.06.2026)
14.06.2026 10:12
BBC: Chelsea planuje istotne zmiany na pozycji bramkarza
14.06.2026 08:16
MŚ 2026. Holandia - Japonia gdzie oglądać? Mecz na żywo w TV i online (14.06.2026)
14.06.2026 07:44
MŚ 2026. Brazylia - Maroko gdzie oglądać? Stream online, transmisja TV (14.06.2026)
13.06.2026 09:11
Daily Mail: Coraz więcej klubów obserwuje Tyrique'a George'a
12.06.2026 20:07
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Ja również dziękuję tobie Willy za te wspaniałe 4 lata gry . Jak kolejka napisał byłeś idealnym bramkarzem na ławkę . Thank you very mach :)
To my dziękujemy Tobie, Willy.
Pamiętam, że latem 2017 roku ten transfer wywoływał mnóstwo ironicznych komentarzy. Szybko jednak okazało się, że był to wręcz idealny bramkarz na rezerwę. Będzie go brakować.