Fot. Getty Images

Goal: Mało ofert za Kenedy'ego. Flamengo z propozycją za skrzydłowego

Autor: Piotr Różalski Dodano: 09.07.2021 12:15 / Ostatnia aktualizacja: 09.07.2021 12:15

Na brazylijskiej wersji portalu Goal.com została dokonana aktualizacja w sprawie Kenedy'ego. Z dnia na dzień coraz bardziej realistycznym scenariuszem staje się powrót zawodnika Chelsea do ojczyzny.

 

Ponad tydzień temu dyrektor sportowy Clube de Regatas do Flamengo potwierdził zainteresowanie 25-latkiem [LINK]. Klub z Rio de Janeiro nadal optymistycznie nastawia się do osiągnięcia porozumienia z londyńską stroną w kwestii transferu. Taki stan rzeczy spowodowany jest tym, że zarząd ze Stamford Bridge nie otrzymuje ofert za skrzydłowego od innych piłkarskich firm.

 

Na początku The Blues myśleli wyłącznie o wypożyczeniu Kenedy'ego do jednego z europejskich zespołów, włączając do umowy opcjonalną możliwość sprzedaży gracza po sezonie za określoną cenę. Flamengo z kolei ma nadzieję, że uda się przedstawić Chelsea "dobrą klauzulę wykupu", jeśli tylko piłkarzowi uda się spełnić określone cele podczas kampanii brazylijskiej Serie A. Mowa tu przede wszystkim o zdobyciu wyznaczonej liczby bramek.

 

Kenedy obecnie znajduje się w stolicy Brazylii i sam czeka na rozwój sytuacji w negocjacjach. Zawodnik miał zadeklarować, że nie myśli nawet o stawieniu się na przedsezonowym zgrupowaniu u Thomasa Tuchela.

Źródło: Goal [BR] za Sport Witness

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close