Fot. Getty Images

Globo Esporte: Brazylijski gigant zainteresowany Kenedym

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 07.06.2021 20:44 / Ostatnia aktualizacja: 07.06.2021 20:44

Najbliższe tygodnie mają dać odpowiedź, gdzie w przyszłym sezonie będzie grał Kenedy. Brazylijczyk nie znajduje się w planach Thomasa Tuchela i czeka go albo kolejne wypożyczenie albo transfer definitywny. Globo Esporte informuje, że zainteresowanie 25-latkiem wyraża jeden z czołowych brazylijskich klubów.


W poprzednim sezonie Kenedy był wypożyczony do Granady. Hiszpanie chcieliby kontynuować współpracę z dynamicznym Brazylijczykiem, ale ich plany może pokrzyżować Flamengo. Globo Esporte informuje, że jeden z najlepszych klubów Ameryki Południowej jest poważnie zainteresowany zawodnikiem Chelsea i niebawem zamierza podjąć rozmowy w tej sprawie.


Okno transferowe w Kraju Kawy zostanie otworzone za dwa miesiące. Do tego czasu Flamengo zamierza znaleźć sposób na przekonanie Kenedy'ego do transferu. Globo Esporte przekonuje, że powrót do Brazylii nie byłby dla 25-latka krokiem wstecz, gdyż gra w Rio De Janeiro dałaby mu możliwość walki o najważniejsze trofea w Ameryce Południowej.


Kontrakt Kenedy'ego z Chelsea jest ważny do 2024 roku. Na razie nie wiadomo, czy władze londyńskiego klubu będą chciały sprzedać skrzydłowego czy też raczej będą chciały go wypożyczyć.

Źródło: Globo Esporte

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close