OFICJALNIE: Trivago partnerem Chelsea FC
Dodano: 19.05.2021 23:10 / Ostatnia aktualizacja: 19.05.2021 23:15Niemiecka międzynarodowa firma Trivago, specjalizująca się w usługach w dziedzinie hotelarstwa i zakwaterowania, została oficjalnym partnerem Chelsea po podpisaniu wieloletniego kontraktu w ramach kampanii "Let's Go".
Jak doskonale wiadomo, klub ze Stamford Bridge zrzesza fanów nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale także w Europie i na innych kontynentach. Po dość długich perturbacjach spowodowanych pandemią koronawirusa, firma Trivago postanowiła nawiązać współpracę m.in. z Chelsea FC, a logo spółki będzie widniało na trykotach treningowych zawodników sekcji męskiej, żeńskiej oraz młodzieżowej.
Wieloletnia kooperacja między obiema stronami rozpoczyna się w zasadzie od zaraz, a wizerunek Trivago będzie widoczny już w najbliższy weekend, kiedy ekipa z zachodniego Londynu stoczy ostatni ligowy pojedynek w tym sezonie z Aston Villą.
Taki związek marketingowy ma przede wszystkim ułatwić kibicom Chelsea, głównie tym spoza Wielkiej Brytanii, organizację wycieczek na mecz swojej ukochanej drużyny, chcąc zachęcić ich do obserwowania zmagań z trybun, a niekoniecznie przed telewizorem.
– Czekaliśmy na moment, kiedy w końcu ponownie będziemy mogli swobodnie podróżować. Jestem zachwycony, że możemy ciepło przyjąć Trivago do rodziny Chelsea. Dzięki dostępowi do globalnej platformy, która prezentuje się najlepiej w całej okazałości, będziemy dumnie nosić logo tej firmy na odzieży treningowej – powiedział po nawiązaniu współpracy Guy Laurence, szef zarządu Chelsea FC.
– Kiedy nadarzyła się okazja współpracy z Chelsea, od razu poparliśmy ten pomysł. W Trivago mocno pasjonujemy się futbolem. Dla nas to nie tylko rozrywka, ale także część kultury i życia codziennego. Doświadczanie ekscytujących momentów w szerszym gronie i odkrywanie nowych celów w jakichkolwiek rozgrywkach klubowych lub międzynarodowych dodaje radości każdemu kibicowi, który lubi podróżować – dodał od siebie Axel Hefer, dyrektor zarządzający Trivago.
Od lipca tego roku, fani będą mieli możliwość wzięcia udziału w akcji "Money Can't Buy Experiences". Szczęśliwy zwycięzca będzie miał możliwość spotkania się z jednym z piłkarzy Chelsea, zaczerpnięcia sesji treningowych przy obecności sztabu szkoleniowego lub wynajęcie apartamentu dedykowanego przez Trivago w pobliżu stadionu. Wszelkie szczegóły będą udostępnione przez klub za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz strony internetowej w późniejszym czasie.
- Źródło: Chelsea FC
Najnowsze artykuły
OFICJALNIE: Dujuan Richards wypożyczony do Leicester City
03.02.2026 19:14
BBC: Forma Chelsea rośnie – skąd więc to buczenie?
03.02.2026 16:37
OFICJALNIE: Harry McGlinchey piłkarzem Sheffield United
03.02.2026 16:13
EFL Cup 2025/26. Gdzie oglądać mecz Arsenal - Chelsea? Transmisja, stream online (03.02.2026)
03.02.2026 08:13
OFICJALNIE: Axel Disasi wypożyczony do West Hamu
03.02.2026 07:27
OFICJALNIE: Tyrique George wypożyczony do Evertonu!
02.02.2026 22:59
OFICJALNIE: Ato Ampah odchodzi do Stoke City!
02.02.2026 22:12
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Treningówki z tego sezonu to był sztos.