Skrót: Chelsea 2:0 Fulham

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 01.05.2021 21:21 / Ostatnia aktualizacja: 01.05.2021 21:21

Po ciekawym spotkaniu Chelsea pokonała Fulham 2:0 w 34. kolejce Premier League. Obie bramki dla drużyny Thomasa Tuchela strzelił będący ostatnio w dobrej formie Kai Havertz.

Pierwszą bramkę Niemiec strzelił w początkowej fazie pierwszej połowy. Kai otrzymał dobre podanie od Masona Mounta, a następnie ze stoickim spokojem pokonał Alphonse'a Areolę.

Druga bramka padła kilka minut po zmianie stron. Tym razem Havertzowi asystował Timo Werner. Były zawodnik RB Leipzig posłał znakomite podanie w odpowiednim tempie do swojego rodaka, który ponownie zachował zimną krew i umieścił piłkę w bramce. Do ostatniego gwizdka wynik nie uległ już zmianie.

Chelsea 2:0 Fulham – skrót: