Skrót: West Ham United 0:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 24.04.2021 22:08 / Ostatnia aktualizacja: 25.04.2021 17:05

W sobotni wieczór Chelsea pokonała West Ham United 1:0. Niezwykle ważne zwycięstwo w derbach Londynu zagwarantował Niebieskim gol strzelony przez Timo Wernera.

Reprezentant Niemiec wpisał się na listę strzelców dwie minut przed końcem pierwszej połowy. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Ben Chilwell, który bardzo przytomnie odnalazł swojego kolegę w polu karnym. W drugiej części gry wynik nie zmienił się, choć obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych okazji.

West Ham United 0:1 Chelsea – skrót: