Fot. AFP

Čeferin: Witamy z powrotem!

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 21.04.2021 12:40 / Ostatnia aktualizacja: 22.04.2021 08:47

Wydaje się, że projekt Superligi Europejskiej stracił już rację bytu. Wczoraj z nowego formatu wycofały się wszystkie angielskie kluby, a jako pierwsza zrobiła to Chelsea. Aleksander Čeferin przyznał, że jest bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw.


Prezydent UEFA straszył uczestników Superligi poważnymi konsekwencjami i wszystko wskazuje na to, że tak zdecydowana krytyka tego projektu przyniosła oczekiwany efekt.


– Wczoraj powiedziałem, że godne podziwu jest przyznanie się do błędu, a te kluby [kluby założycielskie Superligi Europejskiej – przyp. red.] popełniły duży błąd – przyznał Aleksander Čeferin.


– Teraz jednak wracają do gry i wiem, że mają wiele do zaoferowania, nie tylko naszym rozgrywkom, ale całej europejskiej piłce. Ważne teraz jest to, byśmy ruszyli naprzód, odbudowali jedność, którą wcześniej cieszył się futbol i razem ruszyli do przodu – dodał Čeferin.

Źródło: UEFA

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close