Skrót: Porto 0:2 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 08.04.2021 04:02 / Ostatnia aktualizacja: 08.04.2021 04:02

W pierwszym meczu w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów Chelsea pokonała Porto 2:0. W środowy wieczór bramki na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán strzelili Mason Mount i Ben Chilwell.

Mason Mount wpisał się na listę strzelców w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. Anglik otrzymał szybkie podanie od Jorginho, zwiódł rywala świetnym przyjęciem i po chwili umieścił piłkę w bramce precyzyjnym uderzeniem.

Drugie trafienia padło kilka minut przed końcem podstawowego czasu gry. Ben Chilwell przytomnie wykorzystał błąd defensora rywali, przechwycił futbolówkę, minął bramkarza i ustalił stan meczu.

FC Porto 0:2 Chelsea – skrót:

Źródło: HooFoot