Młody obrońca Chelsea obserwowany przez Southampton

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 07.04.2021 12:43 / Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 12:43

Od ponad dwóch lat Jannik Vestergaard jest podstawowym obrońcą Southampton. Niewykluczone, że latem Duńczyk zmieni jednak otoczenie. Jednym z jego potencjalnych następców jest Marc Guehi.


The Athletic informuje, że zainteresowanie Vestergaardem wyraża Tottenham. Kontrakt 28-latka jest ważny do końca czerwca przyszłego roku. Święci są gotowi rozpatrzyć ofertę za swojego zawodnika, jeśli będzie ona odpowiednio atrakcyjna.


Jeśli Jannik Vestergaard opuści drużynę z Stadion St Mary's, jego miejsce może zająć Marc Guehi. Mający duże aspiracje 20-latek występuje w bieżącym sezonie w Swansea na zasadzie rocznego wypożyczenia. Jak na razie Anglik rozegrał dla Łabędzi 36 spotkań we wszystkich rozgrywkach i często był chwalony za swoją postawę.


Zainteresowanie Southamptonu Guehim jest na bardzo wczesnym etapie, bowiem na tę chwilę władze Świętych mają nadzieję, że w przyszłym sezonie duet środkowych obrońców będą tworzyć Jannik Vestergaard i Jack Stephens.

Źródło: The Athletic

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close