Reprezentacje: 90 minut Jorginho, wejście z ławki Christensena

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 15.10.2018 01:39 / Ostatnia aktualizacja: 15.10.2018 01:39

Jorginho i Andreas Christensen brali udział w rozgrywanych w miniony weekend spotkaniach reprezentacji narodowych.

Polska 0:1 Włochy

Jorginho rozegrał pełne 90 minut w meczu Ligi Narodów przeciwko reprezentacji Polski w Chorzowie. Już w pierwszej minucie pomocnik Chelsea był bliski strzelenia gola, ale trafił w poprzeczkę. Jorginho był stale aktywny, później jego strzał obronił Wojciech Szczęsny. Zawodnik The Blues obejrzał żółtą kartkę za faul na Robercie Lewandowskim. Spotkanie, w którym Squadra Azzurra przeważała zakończyło się jej minimalnym zwycięstwem. Po rzucie rożnym, w 92. minucie gola zdobył Cristiano Biraghi.

Irlandia 0:0 Dania

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Ligi Narodów pomiędzy Irlandią a Danią. Na ławce rezerwowych spotkanie rozpoczął Andreas Christensen. Dopiero w 79. minucie wszedł na plac gry zmieniając napastnika Kaspera Dolberga.