Reprezentacje: Występy Hazarda, Kovacicia i Barkleya

Autor: Dodano: 13.10.2018 14:47 / Ostatnia aktualizacja: 13.10.2018 15:50

W piątek rozegrano kolejne mecze w ramach Ligi Narodów, w tych meczach wystąpili zawodnicy The Blues. Zapraszam do sprawdzenia jak poradzili sobie nasi zawodnicy.

Belgia 2:1 Szwajcaria

W Brukseli na stadionie Króla Baudouin'a Czerwone Diabły zmierzyły się z reprezentacją Szwajcarii. Reprezentacja prowadzona przez Roberto Martineza pokonała Helwetów 2:1 po bramkach Lukaku, dla Szwajcarów jedynego gola strzelił Gavranovic. Cały mecz rozegrał Eden Hazard i za swój występ zebrał niezłe noty (7,6 na Whoscored), Batshuayi cały mecz przesiedział na ławce. Dla Belgów to już drugie zwycięstwo w Lidze Narodów.

Chorwacja 0:0 Anglia

Anglikom nie udało się zrewanżować Chorwatom za porażkę w półfinale Mistrzostw Świata i po nudnym meczu obie drużyny mogą sobie dodać punkt do tabeli Ligi Narodów. W tym spotkaniu mogliśmy zobaczyć dwóch zawodników Chelsea, Mateo Kovacić zagrał 73 minuty i był jednym z najsłabszych zawodników na boisku (5,52), nieco lepiej spisał się Ross Barkley (nota 6,56), który zagrał 90 minut. Warto dodać, że dla Anglika był to pierwszy występ w kadrze narodowej od 27 maja 2016 roku.