Chilwell: Rywalizacja może mieć tylko pozytywne skutki

Autor: Maciej Dreśliński Dodano: 06.03.2021 13:25 / Ostatnia aktualizacja: 06.03.2021 13:25

Ben Chilwell wrócił do podstawowego składu Chelsea. Obrońca jest zadowolony i czuje, że Marcos Alonso i Emerson również rywalizują o miejsce w składzie, co zapewnia Anglikowi wysoką formę. 

 

Lewy obrońca dostał swoją szansę zastępując Alonso, który z początku był pierwszym wyborem Tuchela. Wygrana z Liverpoolem z Chilwellem w składzie zapewniła ponowne miejsce w TOP 4. Były gracz Leicester potwierdza, że w klubie jest zdrowa rywalizacja i dodaje, że może ona wpłynąć tylko pozytywnie na drużynę. 

 

– Rywalizacja o miejsce w składzie Chelsea jest zawsze zacięta. Wiedziałem to odkąd tu przybyłem. Na każdej pozycji jest dwóch lub trzech naprawdę dobrych zawodników i może to mieć tylko pozytywne skutki dla klubu.

 

– Posiadając dobrych piłkarzy, wzajemnie stajemy się wciąż lepsi. Kiedy jesteś na boisku, musisz wykorzystać swoją szansę i udowodnić, że możesz grać na takim poziomie i presja może działać tylko pozytywnie na drużynę, która się rozwija.

 

 

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close