Hasselbaink: Ziyech musi wykorzystywać takie okazje

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 01.03.2021 21:33 / Ostatnia aktualizacja: 01.03.2021 21:33

W niedzielę Chelsea bezbramkowo zremisowała z Manchesterem United. Spotkanie na Stamford Bridge nie dostarczyło kibicom zbyt wielu emocji. The Blues mogli jednak przechylić szansę na swoją korzyść, a najdogodniejszą okazję na strzelenie bramki miał Hakim Ziyech.

W drugiej połowie Marokańczyk otrzymał dobre podanie z lewej strony boiska, ale jego strzał świetną intuicyjną interwencją zatrzymał David De Gea. Jimmy Floyd Hasselbaink przyznał, że były gracz Ajaksu Amsterdam nie można marnować takich okazji.

– Ziyech musi strzelać bramki. W tej sytuacji miał piłkę na lewej nodze i widział całą bramkę. Myślę, że tutaj nie ma miejsca na pomyłkę – przyznał Jimmy Floyd Hasselbaink.

– Moim zdaniem Chelsea starała się wygrać to spotkanie. Przede wszystkim nie chcieli stracić bramki, ale jednocześnie próbowali zdobyć trzy punkty – ocenił były piłkarz The Blues.

Źródło: Sky Sports