Tuchel: Nadal jestem bardzo zadowolony z Hudsona-Odoia

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 22.02.2021 08:33 / Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 08:33

W niedawnym meczu z Southampton Callum Hudson-Odoi pojawił się na boisku na początku drugiej połowy, by nieco pół godziny później opuścić plac gry. Thomas Tuchel wprost przyznał, że nie był zadowolony z postawy młodego zawodnika, ale nadal pokłada w nim duże nadzieje.


Callum Hudson-Odoi miał pomóc The Blues w przełamaniu defensywy Świętych, a jako, że nie udało mu się zmienić obrazu gry, Thomas Tuchel postanowił przedwcześnie zdjąć go z boiska. Niemiec zapewnił jednak, że 20-latek nadal cieszy się jego zaufaniem.


– To nie była jakaś wielka rzecz – powiedział o zdjęciu z boiska Hudson-Odoia Thomas Tuchel. Rozmawiałem z nim o tej sytuacji i rozmawialiśmy też z całym zespołem. W futbolu takie rzeczy czasami się zdarzają i była to wyłącznie moja decyzja.


– Być może byłem brutalny, ponieważ Callum grał po mojej stronie boiska, był blisko mnie, ale nie czułem, by odpowiednio wszedł w ten mecz. Nie miałem pewności, że jest w odpowiedniej formie, dlatego podjąłem tę trudną decyzję. Była ona jednak podjęta w tamtym konkretnym momencie i dotyczyła tego konkretnego meczu.


– Dla mnie ta sytuacja nie znaczy dużo, tylko ludzie chcą o niej rozmawiać. Jak na razie Callum jest fantastyczny i pokazuje to każdego dnia na treningu. Chcę, żeby pokazywał, że jest solidnym gościem, bez względu na to, czy wchodzi z ławki rezerwowych, czy też zaczyna w pierwszym składzie.


– Callum zagrał u mnie w wielu meczach od pierwszej minuty. Teraz musi zaakceptować tę sytuację i przystąpić do przygotowań do meczu z Atlético, w którym będzie miał szansę wystąpić – dodał menedżer Chelsea.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close