Skrót: Southampton 1:1 Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 20.02.2021 19:16 / Ostatnia aktualizacja: 20.02.2021 19:16

Po serii pięciu zwycięstw z rzędu piłkarze Chelsea nieoczekiwanie stracili punkty w wyjazdowym spotkaniu z Southampton. Zespół Thomasa Tuchela jedynie zremisował 1:1 z będącą ostatnio w słabej formie ekipą Świętych.

Wynik meczu na St. Mary’s otworzył w 33. minucie Takumi Minamino. Japończyk otrzymał dobre podanie od Nathana Redmonda i ze spokojem wykończył całą akcję.

Do wyrównania doszło w 54. minucie za sprawą trafienia Masona Mounta. Anglik wykorzystał rzut karny, który sam wywalczył. Na więcej The Blues nie było już stać i ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Southampton 1:1 Chelsea – skrót:

Źródło: HooFoot