Nowa platforma Chelsea przeciwko antysemityzmowi

Autor: Maciej Dreśliński Dodano: 15.02.2021 13:26 / Ostatnia aktualizacja: 15.02.2021 13:26

Fundacja Chelsea ma przyjemność ogłosić uruchomienie strony klubu ,,Say No to Antisemitism". To zupełnie nowa platforma przeznaczona do wszystkich klubowych aktualizacji, wydarzeń i zasobów skupionych wokół kampanii przeciwko antysemityzmowi. 

 

W piłce nożnej i całym społeczeństwie nie może być miejsca dla antysemityzmu lub jakiejkolwiek innej formy dyskryminacji. Pozostajemy zdeterminowani, aby nadal podnosić świadomość i zapewniać zasoby potrzebne do inspirowania innych wokół nas do przyłączenia się do tej ważnej sprawy. 

 

Witryna ,,Say No" jest częścią szerszej kampanii Chelsea ,,Say No to Antisemitism". Jest finansowana przez właściciela klubu, Romana Abramowicza. Została uruchomiona w 2018 roku w celu podniesienia świadomości i edukacji piłkarzy, pracowników, fanów i szerszej społeczności odnośnie antysemityzmu. Ta długofalowa inicjatywa jest częścią działań klubu na rzecz integracji poprzez kampanię ,,Building Bridges", która również jest prowadzona przez Fundację Chelsea.

 

Odwiedzający stronę będą mogli dowiedzieć się o naszych programach przeciwko antysemityzmowi i wydarzeniach społecznościowych. Podkreślone zostały ostatnie działania, w tym potężny przedmeczowy hołd świetlny z okazji Dnia Pamięci o Holokauście, upamiętniający sportowców olimpijskich, którzy zginęli z rąk nazistów podczas Holokaustu, a także nasza ostatnia współpraca z artystą Solomonem Souzą przy trwającej kampanii „49 Flames” oraz nasza stała współpraca z innymi organizacjami i partnerami. Przewodniczący Bruce Buck, tak skomentował inaugurację:

 

– Odkąd rozpoczęliśmy naszą kampanię ,,Say No to Antisemitism" przekonaliśmy się, że edukacja jest absolutnym kluczem do zmiany nastawienia. W kolejnym etapie naszej kampanii opracowaliśmy tę nową stronę internetową, aby ułatwić wszystkim dostęp do zasobów edukacyjnych naszej kampanii i, miejmy nadzieję, zachęcić więcej osób do przyłączenia się do tej ważnej sprawy.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Pocholere
komentarzy: 285
15.02.2021 19:23

Abramowicz to Żyd, więc nie inaczej.

CalvinJones
komentarzy: 45
15.02.2021 18:50

brakuje linku do strony :)

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close