Alonso o golu przeciwko Burnley: Sprawił, że mój powrót na boisko stał się jeszcze bardziej wyjątkowy

Autor: Marcin Niemczyk Dodano: 11.02.2021 19:44 / Ostatnia aktualizacja: 11.02.2021 19:44

Marcos Alonso udzielił wywiadu dla oficjalnej strony internetowej The Blues, w którym wypowiedział się na temat powrotu do gry oraz pięknej bramki w meczu przeciwko Burnley, który ostatecznie został wybrany trafieniem miesiąca w plebiscycie organizowanym przez Chelsea.

 

– To było fajne uczucie. Ten gol sprawił, że mój powrót na boisko stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Najważniejsze było zdobycie trzech punktów, ale wspaniale było również przypieczętować to zwycięstwo.

 

– Nie sądzę, że przy tym trafieniu Christian [Pulisic – przyp. red] próbował mnie znaleźć, ale starając się zbliżyć do bramki, kiedy zauważyłem, że jego dośrodkowanie leci w moim kierunku, po prostu starałem się zrobić wszystko, by skierować piłkę do siatki. Po pierwszym kontakcie zrozumiałem, że nie jest on wystarczająco dobry, więc poprawiłem kolejnym. Miałem szczęście, że piłka minęła bramkarza, bo był on po prostu wielki i nie było łatwo umieścić piłkę w miejscu, w którym nie mógłby jej sięgnąć. Zrobienie tego dobrze, we właściwym momencie, zdarza się tylko kilka razy. Tak jak powiedziałem wcześniej, miałem szczęście, że w tamtym momencie mi się to udało.

Źródło: chelseafc.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close