Przyszłość Marcosa Alonso w Chelsea wciąż niepewna. WBA monitoruje sytuację

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 08.02.2021 20:04 / Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 20:26

Po zakończeniu sezonu 2020/21 Marcos Alonso może odejść z Chelsea i zasilić szeregi innego angielskiego klubu. The Athletic donosi, że lewy obrońca może trafić do West Bromwich Albion, które jeszcze w styczniu było nim żywo zainteresowane.


Sroki powoli rozpoczynają poszukiwania nowego lewego obrońcy, bowiem latem ich szeregi może opuścić Kieran Gibbs. 31-latek już w zimowym oknie transferowym miał ofertę z Interu Miami, ale nie okazała się ona na tyle atrakcyjna finansowo, by doszło do sfinalizowania transakcji. Gdyby Gibbs przeniósł się do MLS, władze klubu z The Hawthorns dążyłyby do sprowadzenia Marcosa Alonso, którego status w Chelsea był wówczas bardzo słaby.


Wiele wskazuje na to, że latem Gibbs odejdzie z West Bromu z powodu wygaśnięcia kontraktu. Nawet jeśli nie uda mu się dojść do porozumienia z Interem Miami, to zainteresowanie nim wyrażają kluby z Anglii, Stanów Zjednoczonych oraz Turcji.


Sytuacja Hiszpana w Chelsea wciąż jest bardzo niepewna. Przez wiele miesięcy nie rozegrał on ani minuty u Franka Lamparda, ale po przyjściu Thomasa Tuchela zaczął pojawiać się w pierwszym składzie The Blues. Jak na razie Marcos Alonso wykorzystuje dawane mu szanse i tak naprawdę wciąż nie wiadomo, jak ułoży się jego przyszłość w zachodnim Londynie.

Źródło: "The Athletic"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

grzybeek
komentarzy: 537
09.02.2021 09:49

oby przedłużyli na rok , dwa niedoceniany

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close