
Werner: Gole w końcu przyjdą
Dodano: 08.02.2021 01:43 / Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 01:43Po zwycięskim meczu z Sheffield, Timo Werner udzielił wywiadu telewizji Sky Sports, w którym na gorąco skomentował boiskowe wydarzenia. Niemiec przyznał, że jest zadowolony ze swojego występu.
– To dla nas ważne zwycięstwo, bo był to ciężki mecz. Jesteśmy zadowoleni z kontynuowania swojej serii zwycięstw, a ja dodatkowo jestem dzisiaj dumny z siebie. Nie zdobyłem gola, jednak pomogłem drużynie w inny sposób.
– Jestem szczęśliwy kiedy wygrywamy, dobrze że udało mi się zanotować dwie asysty. Wiem, że od dłuższego czasu nie zdobyłem gola, ale tak bywa i nie mogę nic z tym zrobić – muszę po prostu przeć do przodu, a bramki w końcu przyjdą.
– Każdy trener jest inny i ma inny pomysł na drużynę. Gram jako przesunięta na lewe skrzydło "dziesiątka", nie jako skrzydłowy, dzięki czemu mam więcej miejsca w środku pola. Mogę grać za napastnikiem, a za mną znajduje się nominalna "dziesiątka", co jest dla mnie świetne.
– To stłuczenie [o kontuzji – red.]. Ciężko mi się grało z bólem, więc powiedziałem trenerowi, że lepiej jeśli zejdę z boiska, bo wciąż walczyliśmy o korzystny rezultat.
- Źródło: Sky Sports
Najnowsze atykuły

The Athletic: Chelsea sonduje możliwość sprowadzenia Fermína Lópeza
26.08.2025 19:52
Nowości transferowe od The Athletic. Garnacho i Simons cierpliwie czekają na odejście Nkunku i Jacksona
26.08.2025 15:19
OFICJALNIE: Chukwuemeka zawodnikiem Borussi Dortmund
26.08.2025 14:24
Footmercato: Transfer Jacksona zostanie dopięty w ciągu najbliższych 48 godzin
26.08.2025 13:22
Bild: Bayern Monachium osiągnął wstępne porozumienie z Nicolasem Jacksonem
26.08.2025 11:38
BBC: Sam Rak-Sakyi może zostać wypożyczony
25.08.2025 16:22
Romano: Bournemouth zainteresowane Disasim
25.08.2025 15:50
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.