Skrót: Chelsea 2:0 Burnley

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 31.01.2021 18:34 / Ostatnia aktualizacja: 31.01.2021 18:34

Po dwóch bramkach strzelonych przez hiszpańskich bocznych obrońców Chelsea pokonała Burnley w meczu 21. kolejki Premier League. Jest to jednocześnie pierwsze zwycięstwo londyńskiej ekipy pod wodzą Thomasa Tuchela.

The Blues długo nie potrafili sforsować defensywy rywali, ale w 40. minucie César Azpilicueta pokonał bramkarza Burnley pięknym uderzeniem. W drugiej połowie Niebiescy nadal dominowali, ale nie potrafili wykorzystać swojej przewagi. Dopiero w 84. minucie fenomenalnym uderzeniem z woleja popisał się Marcos Alonso, który wrócił do składu Chelsea po wielu miesiącach przerwy.

Chelsea 2:0 Burnley – skrót: