Gerrard: Nie mogę doczekać się powrotu Lamparda
Dodano: 27.01.2021 10:07 / Ostatnia aktualizacja: 27.01.2021 10:29Steven Gerrard jest kolejnym szkoleniowcem, który wypowiedział się na temat zwolnienia z funkcji menedżera Chelsea Franka Lamparda. Obecny szef Rangers uważa, że jego były kolega z reprezentacji Anglii powinien dostać więcej czasu na Stamford Bridge.
Pomimo statusu legendy klubu i wielkiego uznania wśród fanów The Blues, Lampard nie zdołał utrzymać się na swojej posadzie. W poniedziałek zarząd Chelsea za pośrednictwem oficjalnej strony poinformował o zwolnieniu trenera.
– Oczywiście, że nie mogę się doczekać powrotu Franka. Jest moim byłym kolegą z reprezentacji i kimś, kogo bardzo szanuję. Znając jego osobę to wróci w mgnieniu oka. Odpocznie, uporządkuje pewne kwestie i znów się zaangażuje. Na pewno będzie chciał teraz spędzić czas ze swoją rodziną, szczególnie, że lada moment ma się ona powiększyć.
– Jestem tym wszystkim bardzo rozczarowany. Myślałem, że po ostatnim meczu pod jego wodzą wszystko zmierza ku dobremu. Nie znam szczegółów tej sprawy, nie wiem jak to z nim było, nie znałem jego relacji z zarządem. Pomyślałem tylko, że to dobra okazja dla Chelsea by wesprzeć go w tym trudnym okresie, zamiast robić to, co właśnie zrobili. Takie sytuacje mają miejsce na Stamford Bridge bardzo często więc mnie to nie zdziwiło.
- Źródło: talkSPORT
BBC: Shim Mheuka otwarty na wypożyczenie
21.12.2025 18:43
James: Wiedzieliśmy, że jeden gol może zmienić wszystko
21.12.2025 15:25
João Pedro: Po golu Reece'a zobaczyliśmy, że zwycięstwo jest możliwe
21.12.2025 08:20
Analiza: Wielki sukces Enzo Mareski
20.12.2025 20:58
Skrót: Newcastle United FC 2:2 Chelsea FC
20.12.2025 15:55
Andrey Santos: Marzę o wygraniu Ligi Mistrzów i Premier League
20.12.2025 13:11
Składy: Newcastle United FC vs. Chelsea FC
20.12.2025 12:16
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.