Wilder: Ethan nie jest zadowolony z naszej sytuacji, ale nie ma mowy o jego powrocie do Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 26.01.2021 20:48 / Ostatnia aktualizacja: 26.01.2021 20:48

Obecny sezon jest bardzo trudny dla Sheffield United. Wypożyczony z Chelsea Ethan Amapadu nie jest zadowolony z dyspozycji swojego tymczasowego klubu, ale Chris Wilder zapewnił, że nie ma mowy o zerwaniu umowy.


Szable znajdują się na dnie tabeli Premier League i będzie im bardzo trudno utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Chris Wilder przyznał, że jest świadomy tego, że jego zawodnicy nie są w najlepszych nastrojach.


– Nie ma mowy o odwołaniu wypożyczenia Ethana. W umowie nie ma zapisu o klauzuli zerwania. Ethan zostanie z nami – poinformował Chris Wilder. Ethan nie jest zadowolony z sytuacji, w której się znaleźliśmy, ale nikt z nas nie jest szczęśliwy. Mimo to, jego postawa jest znakomita.


– Ampadu nie będzie miał powodów do radości i prawdopodobnie nie tego się spodziewał. Usiadłem ze wszystkimi młodymi piłkarzami i powiedziałem im, że mogą dużo zyskać w tej sytuacji. W późniejszym okresie będą spoglądać wstecz i jeśli będą postępowali właściwie, zdadzą sobie sprawę, że dużo zyskali dzięki naszej obecnej sytuacji.


– Wszystko to sprawi, że będą silniejsi i lepsi, jeśli uda im się zachować właściwą postawę – dodał menedżer Sheffield United.


W obecnym sezonie Ethan Ampadu rozegrał w barwach Szabli 16 meczów we wszystkich rozgrywkach.

Źródło: "Sheffield Star"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close